Regulamin uczestnictwa w wyjazdach i wydarzeniach organizowanych przez Stowarzyszenie MotoBracia

Moderator: Moderatorzy lokalni

Zablokowany
Awatar użytkownika
Woźny
Site Admin
Posty: 103
Rejestracja: czwartek 04 sty 2007, 16:36
Grupa: Motobracia
Lokalizacja: Olsztyn

Regulamin uczestnictwa w wyjazdach i wydarzeniach organizowanych przez Stowarzyszenie MotoBracia

Post autor: Woźny »

Regulamin uczestnictwa w wyjazdach i wydarzeniach organizowanych przez Stowarzyszenie MotoBracia:

  1. Udział w wyjazdach i wydarzeniach organizowanych przez Stowarzyszenie MotoBracia jest jednoznaczny z akceptacją niniejszego regulaminu.
  2. Podczas wyjazdów każdy uczestnik zobowiązany jest do przestrzegania i stosowania przepisów ruchu drogowego.
  3. Każdy uczestnik wyjazdów z MotoBraćmi powinien posiadać ważne uprawnienia do kierowania pojazdem, powinien posiadać odpowiednie ubezpieczenie niezbędne do poruszania się motocyklem lub innym pojazdem mechanicznym po drogach oraz aktualny przegląd techniczny pojazdu. Odpowiedzialność za brak uprawnień, ważnych polis ubezpieczeniowych czy też wymaganych prawem przeglądów technicznych obciąża wyłącznie uczestnika wyjazdu.
  4. Stowarzyszenie MotoBracia nie odpowiada za straty materialne oraz ewentualne szkody na zdrowiu uczestnika powstałe podczas wyjazdu/wydarzenia. Każdy uczestnik wyjazdu/wydarzenia bierze udział na własną odpowiedzialność.
  5. Każdy uczestnik wyjazdu/wydarzenia ponosi pełną odpowiedzialność finansową, cywilną i prawną za spowodowane przez siebie straty i szkody w stosunku do innych uczestników oraz ich sprzętu, a także za straty i szkody wyrządzone w stosunku do osób trzecich i ich mienia w trakcie wyjazdu/wydarzenia.
  6. Stowarzyszenie MotoBracia nie ponosi odpowiedzialności za zachowanie uczestników w trakcie wycieczki/wydarzenia. Oznacza to, że każdy uczestnik ponosi odpowiedzialność karną i cywilną za własne zachowanie.
  7. Udział w wyjazdach i wydarzeniach organizowanych przez Stowarzyszenie MotoBracia jest jednoznaczny z wyrażeniem zgody na publikację wizerunku na naszym forum, profilu FB i stronie www lub innych mediach społecznościowych.
Zablokowany